menusearch
parsiancompressor.com

آموزش نحوه کارکرد سیستمهای هوای فشرده

قبلی
کمپرسورهای هوای فشرده اسکرو
کمپرسورهای هوای فشرده اسکرو
مشاهده
تجهیزات جانبی سیستم های هوای فشرده
تجهیزات جانبی سیستم های هوای فشرده
مشاهده
۱۳۹۴/۹/۲۶ پنج شنبه
(0)
(0)
آموزش نحوه کارکرد سیستمهای هوای فشرده
آموزش نحوه کارکرد سیستمهای هوای فشرده
با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی هوای فشرده ، افراد در کنار کار ، نیازمند آموزش برای هماهنگی با پیشرفت تکنولوژی گردیدند.
بدین ترتیب امروزه نیروهای انسانی آموزش دیده و هماهنگ شده با پیشرفت تکنولوژی در شرکت های فعال در زمینه هوای فشرده نسبت به مولفه های دیگر آن شرکت دارای اهمیت بیشتری می باشند.

برخی از افراد بر این عقیده هستند که منابع انسانی سرمایه ها را متراکم ساخته و موجب توسعه یک کشور از لحاظ اقتصادی و اجتماعی می شوند و همچنین در نظراتشان به اهمیت آموزش برای افزایش مهارت های منابع انسانی در هرسازمان اشاره دارند. شرکت های فعال در زمینه هوای فشرده که قادر به توسعه مهارت ها و دانش افرادش نبوده و توانایی بهره برداری از آن منابع را به نحو مؤثری نداشته باشند ، در نتیجه قادر به حفظ خود در دنیای سرشار از رقابت امروزی نخواهند بود. تامین نیروی متخصص و ماهر برای اجرای هر برنامه ضرورتی اجتناب ناپذیر است که عدم توجه به آن موجب اتلاف سرمایه‌ های انسانی و مادی میگردد.

اجرای برنامه‌های آموزشی کارکنان شرکت باعث رفع نیاز به تکنسینهای متخصص در آینده شده و حل مشکلات کارکنان را در آینده تضمین می کنند . بنابراین چنانچه کارکنان تحت آموزش کافی قرار بگیرند ، بهتر می‌توانند در ارتقاء سطح کارایی شرکت سهیم شده و سرپرستان و مدیران، نیازی به نظارت قابل ملاحظه در مورد زیردستان خود نخواهند داشت. آموزش تکنسین ها منجر به حفظ تداوم و بقای شرکت می شود. آموزش وسیله‌ای مطمئن جهت بهبود کیفیت عملکرد و حل مشکلات مدیریت می باشد و فقدان آن نیز یکی از مسائل اساسی و حاد شرکت را تشکیل می‌دهد. بدین جهت به منظور بهسازی و بهره گیری هر چه مؤثرتر از نیروها، بایستی امر آموزش در حین کار را بطور موثر افزایش داد.

دوره های آموزش سیستمهای هوای فشرده سعی در ارائه مهارتهای خاص به کارکنان دارد و برگزاری این دوره ها در محیطی مشابه فضای واقعی کار انجام می‌شود و این آموزش‌ها کارکنان را برای سرویس دهی به مشتریان بر ‌اساس نیاز و مهارت صنعت و تخصص مربوطه آماده می‌سازد.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر